Домой Куда поехать Море чи гори?

Море чи гори?

186
0

Горы

Мрія про майбутню відпустку на протязі року зігріває душу. Так склалося, що традиційно у багатьох людей відпочинок асоціюється з блакитним морем та яскравим сонцем. Крим чи Азовське узбережжя, далекі Туреччина чи Єгипет, екзотичні острови. Але чому саме море? Чому б не поринути у обійми чарівної природи західної України?

Для відпочинку у Карпатах є все необхідне: засніжені взимку верховини та квітучі влітку полонини, стрімкі ріки та водограї, цілющі джерела та прозорі озера, мальовничі села та доброзичливі люди. Цей край наповнений казками та легендами. Його краса надихала та надихає митців на створення шедеврів.

Колись повноцінному відпочинку у регіоні заважала відсутність розвинутої інфраструктури, але ці часи відійшли у минуле. Сучасні готелі зустрічаються на кожному кроці, у них є все необхідне, аби комфортно провести час.

Окремо виділяється мережа туристичних комплексів «Відпочинок 365», яка допоможе вам провести найкращий відпочинок в Карпатах. Це не прості готелі. Це туристичні центри, де чітко продумана програма розваг, екскурсій, тощо. Вона діє на протязі всього року. Отже, коли ваша відпустка випала не на кращій сезон, не вагайтесь з вибором. Ви не пожалкуєте, що приїхали саме сюди. Не треба боятися, що дощі завадять добре провести час та примусять вас нудьгувати. Зі списку екскурсій, що пропонуються, завжди можна знайти щось цікаве, а після смачної вечері на вас чекає розважальна програма.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Главные различия между расчетным счетом и лицевым

До готелів «Трускавець 365» та «Ворохта 365», що входять у туристичну мережу в цьому регіоні, приїздять люди різних вікових груп та вподобань. Молодь та спортивно налаштовану публіку приваблюють походи, рафтинги, сходження на гори, кінні та велосипедні маршрути. Взимку – це гірськолижні траси.  Інші обирають автобусні поїздки або нескладні прогулянки лісом. Батькам з дітьми цікаво побувати у зоопарку чи на овечій фермі, сходити по гриби та ягоди, а потім просто плескатися у басейні.

Популярність відпочинку у Карпатах зростає, тому у високий сезон бронювати місця треба заздалегідь.  Стандартний тур для туристів розрахований на 7 днів. На протязі тижня ви можете ні за що не турбуватися – ВІДПОЧИНОК ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

 • Трансфер з/до Львова
 • Проживання у тризіркових номерах
 • Сніданок шведський стіл
 • Пізня вечеря (щоб встигати після екскурсій)
 • Широкий вибір варіантів екскурсій: автобусні, пішохідні, кінні, водні.
 • Забезпечення сухим пайком на обід
 • Вечірні розважальні програми
 • Консультації терапевту з приймання води (у Трускавці)
 • Організація прийому лікувальної води
 • Літні басейни для дітей та дорослих
 • Сімейні програми «Папа, мама, я»
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Пригон автомобиля из США

Тож змінюйте своє уявлення про доцільність проведення відпустки тільки на морі. Гори подарують вам незабутні враження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь